Erol Mobilya Hakkımızda

Firmamızın Kuruluş Yılı : 1982
    Yıllar İçi                 : Firmamız 1982 yılında esenyalı mah. necmettin erbakan caddesi üzerinde kuruldu.Fiili olarak 1982 den buyana mağazacılık yapan firmamız , teknolojik gelişime ayak uydurarak 25.03.2005 tarihinde online satışa geçti. İlk yıllarda arz talebin yeni yeni başlaması ile heyecan duyan erolmobilya.com ailesi ,internetin yaygınlaşması ve internet alışverişlerinde fiyatların çok daha düşük olması sebebiyle yoğun bir ilgi ve alaka ile karşılaştı. Daha sonraki yıllarda rekabetçi fiyatları , markalı ürünleri ve piyasanın çok altındaki fiyatlarıyla çok ses getirdi ve halen getirmeye devam etmektedir. 

Genel olarak firmamız çok kar , az ürün satmak yerine tam tersi az kar marşı ile sürümlü yani çok adetli satışa yönelik satış yapmaktadır. Fiyatlarımızı gerek arama motorlarından ,gerekse internet sitemiz www.erolmobilya.com dan araştıran müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız ,piyasada yer alan diğer firmalarla aynı ürünlerde bile çok daha düşük fiyatlara ürün satışı yapmakta olduğumuzu görebilmektedirler. 

İşin özü kimse parasını kolay kazanmıyor ve zor kazandığı parasını başkalarıyla paylaşmak istemiyor. En doğru satışı yakaladığımızı düşünerek az kar , çok sürümlü satış stratejimizi daha da geliştirmek için uğraş verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Erolmobilya.com Ailesi olarak iyi ve kazançlı alışverişler dileriz.